Головна » Статті » 1 клас

Тема. Загадки пригадаємо, нові прочитаємо. Урок-подорож 1 клас

Тема. Загадки пригадаємо, нові прочитаємо. Урок-подорож

Мета: продовжувати вчити дітей відгадувати загадки, виділяючи основні ознаки предметів; ознайомити учнів з різними видами загадок; формувати вміння аналізувати навчаль­ний матеріал, порівнювати, визначати головне; тренувати спостережливість, уважність; розвивати образність мовлення учнів; виховувати любов до природи, вчити працювати спільно.

Обладнання: малюнки птахів та їх гнізд; картки для парної роботи; кросворд.

Хід уроку

I. Організаційний момент

II. Робота над темою уроку

Науково-довідкова зупинка

• Уточнення знань про загадку.

Цікавинка.

Зупинка — головна площа Відгадайка

• Виразне читання оповідання Г. Храпача «Вишенька вродила» (с. 94–95)

• Тренувальні вправи з розвитку навичок читання (с. 102, завдан­ня 1–5)

• Слухання загадок та співвіднесення їх з малюнками (с. 100)

• Робота в парах. Самостійне читання загадок

Фізкультхвилинка

Зупинка Акровірш

• Читання акровірша Л. Глібова «Морква» (с. 95)

• Уточнення розуміння дітьми терміна акровірш.

Зупинка Читайко

• Гра «Загадкове оповідання».

• Ознайомлення з текстом «Хатка на тополі» (за В. Чухлібом) (с. 103).

• Розглядування ілюстраційного матеріалу із зображенням гнізд птахів.

Цікавинки.

• Розвиток мовлення.

— Спробуйте скласти загадку про пташку, яка вам подобається.

• Робота в парах. «Переплутанка».

III. Підсумок уроку

— Пташки показали нам дорогу додому. Завершилася наша по­дорож.

— Що вам найбільше сподобалось?

— Чого навчилися? Що зацікавило? Здивувало?

 

Категорія: 1 клас | Додав: Петровна (19.05.2013)
Переглядів: 539 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: